Állásajánlatok

Tartozzon Ön is a Cromax csapatához!

Fontos információk...
A pályázatokat minden esetben a job(kukac)cromax.hu e-mail címre várjuk.
Kérjük segítse munkánkat és minden esetben tüntesse fel a tárgyban, hogy pontosan milyen pozícióra jelentkezik, és ügyeljen arra, hogy minden kért dokumentumot és információt mellékeljen!
Jelentkezését postai úton is eljuttathatja hozzánk.
Címünk: Cromax Kft. 1087 Budapest, Tisztes u. 1.
Amennyiben épp nincsen nyitott pozíciónk, ami Önt érdekelné, akkor is bátran küldje el önéletrajzát és motivációs levelét, amiben leírja, hogy miért szeretne nálunk dolgozni és milyen területen képzeli el a karrierjét!
A beérkezett pályázati anyagokat az adatvédelmi irányelveknek megfelelő módon bizalmasan kezeljük!
Köszönjük, hogy pályázatával megtisztel bennünket!

Gépjárműszerelő

A pozíció feladatai:
gépjárművek önálló javítása

A pozíció betöltésének feltételei:
autószerelő végzettség
munkatapasztalat
megbízhatóság
szorgalom

Az önéletrajzokat a megpályázott pozíció és a fizetési igény feltüntetése mellett a
job(kukac)cromax.hu e-mail címre várjuk.

Az üzenet tárgya: „Gépjárműszerelő”.